Niepubliczna Przychodnia Lekarska
VADEMECUM Sp. z o.o.
ul. Wolności 440 41-800 Zabrze
(przy ul. Piotra Skargi)

przyjazna-przychodnia2

 

info

Por. Dorośli.:32 271-30-48, 32 271-60-60
Poradnia Dziecięca:  32 271-19-66
Poradnia Ginekologiczna: 32 370-27-57
Administracja: 32 274-94-64
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Realizujemy
kontrakt z NFZ

NFZ

Konsultacje dietetyczne

Rozmiar tekstu:

Przeznaczone dla wszystkich którzy uważają, że ich dieta jest nieprawidłowo zbilansowana, a także dla tych którzy próbują zgubić zbędne kilogramy bądź borykają się z problemami zdrowotnymi oraz alergiami pokarmowymi.

Podczas konsultacji dietetycznej doradzimy Ci jak komponować posiłki tak aby były bogate w składniki odżywcze, smaczne i przede wszystkim zdrowe.
Ułożymy dla Ciebie jadłospis aby Twoja dieta była pełnowartościowa i co najważniejsze pomożemy zmienić Ci nawyki żywieniowe.

 Pierwsza konsultacja dietetyczna

Jest to około 30-minutowe spotkanie, podczas którego przeprowadzany jest szczegółowy wywiad zdrowotny i żywieniowy. Nieodłącznym elementem tego spotkania jest ważenie przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu podczas którego określamy masę ciała, wskaźnik BMI, ilość tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej oraz stopień nawodnienia organizmu. Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji ocenimy Twoje nawyki żywieniowe oraz przygotujemy w przeciągu 7 dni od wizyty zalecenia dietetyczne wraz z przykładowym jadłospisem.

Pierwsza konsultacja dietetyczna obejmuje:

  • szczegółowy wywiad zdrowotny i żywieniowy,
  • analizę błędów żywieniowych,
  • pomiary najnowocześniejszym sprzętem,
  • porady i konsultacje,
  • przykładowy jadłospis,
  • ustalenie strategii dalszego postępowania,

Wizyta kontrolna

Około 30-minutowa konsultacja, podczas której oceniamy przebieg i efekty dotychczasowej diety. Przeprowadzane są ponownie wszystkie pomiary, wyjaśniane wątpliwości oraz ustalane ewentualne zmiany w diecie.

Wizyta to koszt 50 zł

Aktualności